До програми Fishka приєднався lifecell


До програми Fishka приєднався lifecell

Київ. 5 июля. — До програми лояльності Fishka приєднався ще один партнер – діджитал-оператор lifecell.

Відтепер учасники програми Fishka матимуть ще більше можливостей для накопичення та використання балів. Зокрема, клієнти отримуватимуть 5% від витрат на спілкування балами* на картку Fishka, а накопичені за покупки у партнерів чи за розрахунки бали можна використовувати на поповнення рахунку мобільного зв’язку у каталозі винагород myfishka.com

Fishka – мультипартнерська програма лояльності, учасниками якої є понад 3,9 млн клієнтів, котрі отримують приємні винагороди за свої щоденні покупки.

Маючи лише одну картку Fishka, у тому числі – платіжну картку Visa Fishka чи Mastercard Fishka від Райффайзен Банку Аваль, учасники програми можуть швидко накопичувати бали за покупки у будь-кого з партнерів програми та використовувати їх на знижки, поповнення рахунку та цінні винагороди.

  • Бали за спілкування зможуть отримувати всі абоненти з тарифними планами Абсолютна свобода S/M/L, Лайфхак, Platinum, Premium та 3G+ Свобода, які є зареєстрованими учасниками програми Fishka, у профілі яких зазначений номер lifecell з відповідним тарифом.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування