Стало відомо, який відсоток українців робить покупки в інтернет-магазинах


Стало відомо, який відсоток українців робить покупки в інтернет-магазинах

У 2017 році тільки 10% українців користувалися послугою онлайн-замовлення продуктів харчування.

Про це написав фінансист Олексій Зубов.

“З числа інтернет-користувачів 20% роблять покупки різних товарів в інтернет-магазинах. Продукти харчування в інтернеті купували лише 10% користувачів”, – написав він.

При цьому, за даними фінансиста, інтернетом в Україні користується 60% населення, що еквівалентно приблизно 25 млн осіб.

“В середньому частка продажів продуктів через інтернет у великих торговельних мережах становить не більше 1-1,3% від загального товарообігу”, – додав Зубов.

В Україні регулярні покупки продуктів через інтернет здійснюють люди середнього класу, які становлять менше 25%, підкреслив фінансист.

“Люди цієї соціальної групи при купівлі товарів через інтернет мають такі основні потреби: імпортні продукти преміум-класу; якість продуктів; надійна упаковка; простий механізм врегулювання спірних ситуацій; доставка день в день; велике замовлення через інтернет має бути вигіднішим, ніж похід у магазин”, – розповів Зубов.

При цьому, за словами нардепа Сергія Тригубенка, інтернет-шопінг в Україні є повністю незахищеним з точки зору законодавства. І тому, коли в світі зростає частка інтернет-ритейлу в сфері продуктів харчування, українці – відстають.

Політик переконаний, що онлайн-ритейл повинен розвиватися паралельно з законодавчим врегулюванням сфери з метою захисту прав споживачів.

“Тому якщо хочемо рухатися в ногу зі світовими трендами, розвивати комфортний для споживача онлайн-ритейл, повинні спочатку законодавчо врегулювати цю сферу так, щоб працював захист прав споживачів”, – резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування