0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Японський майнер засуджений до тюремного ув'язнення за прихований майнінг Monero


Японський майнер засуджений до тюремного ув'язнення за прихований майнінг Monero

Японський окружний суд вперше засудив людину до тюремного ув’язнення у справі про прихований майнінг. Реальний термін став наслідком арештів, проведених поліцією в 10 префектурах.

У понеділок японські ЗМІ повідомили, що чоловік отримав рік тюремного ув’язнення за використання комп’ютерів інших людей без їхньої згоди.

За словами видання Nikkei, 2 липня Окружний суд Сендаї виніс рішення про присудження 24-річному безробітному громадянину міста Амагасакі в префектурі Хього один рік в’язниці, при цьому покарання відстрочено на три роки в зв’язку з сімейними обставинами підсудного.

У статтях Nikkei і Kahoku не згадується назва використовуваного віддаленого інструменту для майнінгу, як і той факт, що видобуток криптовалют з використанням скриптів Coinhive була навмисною.

Однак, джерело, знайоме з цим питанням, пояснило, що підсудний додав програму на свій сайт, на якому поширювалися онлайн-ігри, в січні-лютому 2018 року. Чоловік не попередив користувачів про те, що на сайті працював прихований майнер.

Шахрайські програми для ігор незаконні в Японії і порушують Закон про заборону конкуренції в Японії. Порушники можуть бути притягнуті поліцією і понести покарання за свої злочинні дії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування