0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Рада прийняла за основу законопроект про "єдине вікно" на митниці


Рада прийняла за основу законопроект про "єдине вікно" на митниці

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект зі змінами до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів про впровадження механізму “єдиного вікна” і оптимізацію контрольних процедур на митниці (№7010) з редакційними поправками.

“За” законопроект, розгляд якого почався 4 липня, проголосували 254 народні депутати при необхідних 226 голосах.

Законопроект №7010 входить в пакет з 35 проектів законів, визначених як необхідні для поліпшення бізнес-клімату та економічного зростання в країні. Документ передбачає подачу до митного оформлення дозвільних документів в електронній формі.

“Це стосується всіх видів контролю, які сьогодні проходять товари при переміщенні через митний кордон. Це і фітосанітари, і ветеринари, і екологи, і радіологи – всі інші контролери. Якщо вони видали документ, то повинні його в електронній формі помістити у відповідну інформаційну систему, яка адмініструється органами доходів і зборів”, – пояснила народний депутат Тетяна Острикова в ході обговорення законопроекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування