Порошенко ініціює залучення держслужбовців до адмін- і дисциплінарної відповідальності за незаконні перевірки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко ініціює залучення держслужбовців до адмін- і дисциплінарної відповідальності за незаконні перевірки

Особисті фінанси
279
Президент України Петро Порошенко ініціює розробку і ухвалення до кінця поточного року закону про адміністративну і дисциплінарну відповідальність посадових осіб держорганів за складання незаконних актів перевірок.
Відповідна ініціатива міститься в акті “Економічної модернізації України 2019”, представленому під час зустрічі президента з представниками бізнесу в середу.
Згідно з документом, така відповідальність буде наступати в разі скасування судом нарахування податкових зобов’язань або штрафних санкцій.
Іншими пунктами акта передбачена фіксація на законодавчому рівні інституту бізнес-омбудсмена в ролі посередника при захисті прав суб’єктів підприємницької діяльності, заснування єдиного аналітичного органу розслідування економічних злочинів.
“У ведення такої структури передадуть всі справи, що представляють економічні злочини. Інші силові відомства, в тому числі Міністерство внутрішніх справ (МВС) і Служба безпеки України (СБУ), з початком функціонування нової структури не будуть займатися розкриттям економічних злочинів”, – зазначено у документі.
При цьому підкреслюється, що зазначений аналітичний орган не матиме повноважень силового впливу.
Крім цього, актом передбачено: ухвалення закону “Про концесії”, нового закону “Про банкрутство”, заміна з 2019 року податку на прибуток податком на виведений капітал, а також подальша лібералізація валютного регулювання в рамках імплементації закону “Про валюту та валютні операції”.
“Заміна з 2019 року податку на прибуток податком на виведений капітал як суттєвий крок до податкової лібералізації, спрощення адміністрування податків та поліпшення інвестиційного клімату… Введення податку на виведений капітал забезпечується збалансованим бюджетом на 2019 рік”, – зазначено в акті.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас