ФК «Морган кепітал» ініціювала процедуру фінансової реструктуризації ТОВ «Монтаж-Енергобуд» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ФК «Морган кепітал» ініціювала процедуру фінансової реструктуризації ТОВ «Монтаж-Енергобуд»

Кредит&Депозит
398
Фінансовою компанією «Морган кепітал» ініційовано процедуру фінансової реструктуризації Товариства з обмеженою відповідальністю «Монтаж-Енергобуд».
Відповідна заява зареєстрована Секретаріатом з фінансової реструктуризації, про що розміщено відповідну інформацію на сайті останнього.
Структурування угоди здійснюється Фінансовою компанією «Морган кепітал». План фінансової реструктуризації попередньо погоджено сторонами та на сьогодні здійснюються необхідні юридичні процедури.
За даними експертів ринку реструктуризації, вказана процедура є показовою з огляду на те, що Закон України «Про фінансову реструктуризацію» прийнято на вимогу ЄБРР і Світового Банку, однак на сьогодні його механізми слабо використовуються.
Нагадаємо, секретаріат – робочий орган, що створений на виконання адміністративних, організаційних і аналітичних функцій та здійснює інформаційно-довідкову роботу, пов’язану з процедурою фінансової реструктуризації та процедурою вирішення спорів в арбітражі, що здійснюється відповідно до Закону України «Про фінансову реструктуризацію» та Арбітражного регламенту.
ФК «Морган кепітал» – фінансова установа, заснована в 2015 році та є лідером серед небанківських фінансових установ з питань реструктуризації. З 2016 року компанія є учасником Рамкового договору фінансової реструктуризації, схваленого рішенням Правління Національного банку України від 13 жовтня 2016 року №340-рш.
ТОВ «Монтаж-Енергобуд» – будівельна компанія, заснована в 2008 році, здійснює діяльність в сфері житлового і нежитлового будівництва та проводить електротехнічні і монтажні роботи.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас