Вітаємо переможців акції "Майбутнє за месенджерами" та продовжуємо термін дії акції!


Ось і визначено переможців Акції «Майбутнє за месенджерами», які незабаром вже будуть витрачати свої подарунки у великій мережі супермаркетів!

Список щасливчиків наведений нижче

Дякуємо, що приєднались до нашого Чат-Боту і сподіваємось, що спілкування з ним вам сподобалось. Він і надалі завжди готовий відповісти на всі ваші питання або навіть дати пораду.

Вітаємо з перемогою!

Усіх інших закликаємо приєднатися до нашого Чат-Боту та стати частиною майбутнього разом з Банком «Глобус», адже Акцію Продовжено до 31.07.2018 року.

Усе дуже легко! Знаходите у додатку Messenger у пошуку Глобус Банк або в додатку Telegram GlobusBank_bot і ставите питання Чат-Боту. Він відповідає на всі ваші питання, а Ви отримуте подарунки – сертифікат на 100 грн. у великій мережі супермаркетів*.

Саме Ви можете стати переможцем, а можливо це будуть Ваші друзі чи знайомі!? Даємо 100%, що спілкування з нашим Чат-ботом вам буде до вподоби та на користь.

*Переможцями стають 20 учасників, які визначаються за допомогою онлайн сервісу random.org.

Ознайомитися з Офіційними правилами Акції Ви можете тут

Щоб дізнатись більш детальну інформацію як отримати подарунок – зателефонуйте до контакт-центру Банку за номером 0 800 300 392 та назвіть унікальний код, який надісланий Вам в додатку Messenger або Telegram

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування