Власник "Київстар" Veon продає бізнес в Італії


Власник "Київстар" Veon продає бізнес в Італії

Холдинг VEON уклав угоду з CK Hutchison Holdings Ltd. про продаж 50% в спільному італійському бізнесі Wind Tre, повідомив VEON.

Контроль над італійським бізнесом залишиться у CK Hutchison. Очікується, що завершення угоди відбудеться в третьому кварталі або на початку четвертого кварталу 2018 року. VEON збереже свою частку в Алжирі (Djezzy) через GTH (володіє 57,7% GTH).

В результаті угоди холдинг отримає 2,45 млрд євро. Кошти компанія планує використати до придбання активів Global Telecom Holding S.A.E в Пакистані і Бангладеш.

Читайте також: Змінити мобільного оператора, але зберегти номер: названо дату запуску послуги

Частину коштів (близько $1,1 млрд) компанія направить на скорочення боргу групи. Як очікується, за підсумками угод коефіцієнт борг/EBITDA досягне 1.8, що значно нижче цільового показника в 2.0.

Ще приблизно $400 млн буде використовуватися для спрощення корпоративної структури компанії і збільшення операційної діяльності на ринках, що розвиваються.

“Наша мета – підвищити акціонерну вартість за рахунок більш цілеспрямованого і оптимізованого портфеля”, – заявила CEO VEON Урсула Бернс, слова якої наводяться в прес-релізі.

“З цією метою компанія визначила чотири невідкладні пріоритети: спрощення структури групи, збільшення операційної діяльності на ринках, що розвиваються, зміцнення балансу групи і підтримка поточної дивідендної політики компанії. Сьогоднішні транзакції – важливі кроки для досягнення цієї мети”, – додала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування