Uber і дубайська Careem ведуть переговори про об'єднання близькосхідних операцій


Uber і дубайська Careem ведуть переговори про об'єднання близькосхідних операцій

Uber Technologies Inc. і її дубайський конкурент Careem Networks FZ ведуть попередні переговори про об’єднання їх близькосхідних операцій, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

За словами джерел, дві компанії обговорювали низку потенційних схем взаємодії, однак поки що не прийшли до чіткої угоди.

Uber хотіла б отримати більше половини об’єднаної компанії або навіть повністю викупити Careem, відзначають джерела.

Одна з обговорюваних схем – об’єднання близькосхідних операцій Uber і Careem під керівництвом нинішнього менеджменту останньої і збереження локальних брендів обох компаній.

Інша схема передбачає, що Uber купує Careem, відзначають джерела.

Careem в даний час веде переговори про залучення коштів інвесторів у розмірі $500 млн. У рамках цього раунду фінансування сервіс таксі може бути оцінений в $1,5 млрд.

За даними джерел, Careem в січні цього року провела попередні переговори з банками щодо майбутнього IPO.

Careem працює більш ніж в 70 містах, принаймні, в 10 країнах, включаючи держави Північної Африки і Пакистан. Є лідером на більшості своїх ринків. Її найбільшим ринком є Саудівська Аравія, де компанія планує залучати жінок-водіїв після зняття владою країни заборони на водіння автомобіля жінками.

Uber – міжнародна технологічна компанія, що розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм. Компанія надає послуги приблизно в 630 містах більш ніж в 70 країнах. На території СНД Uber також присутня в Росії (16 міст), Білорусі (Мінськ), Азербайджані (Баку), Казахстані (Астана) та Україні (Київ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування