Подсанкційним компаніям в Україні зняли частину обмежень


Подсанкційним компаніям в Україні зняли частину обмежень

Національний банк дозволив особам, до яких застосовано санкцію “попередження виведення капіталів за межі України”, виконувати свої зобов’язання перед українськими контрагентами, а також здійснювати обов’язкові платежі в бюджет, виплату заробітної плати тощо.

Як повідомляє прес-служба регулятора, це рішення, яке сьогодні набуває чинності, було затверджено постановою Правління НБУ № 73 від 3 липня 2018 року.

Повідомляється також, що Національний банк привів свої вимоги у відповідність до рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 21.06.2018 “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції)”, введеного в дію Указом Президента України від 21.06.2018 № 176/2018. Регулятор зазначив, що на виконання пункту 4 цього рішення Національний банк продовжив механізм реалізації застосованих РНБО санкцій банками, небанківськими установами, національним оператором поштового зв’язку, платіжними організаціями.

 «Пунктом 4 рішення РНБО від 21 червня 2018 року Кабінету Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України доручено забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), що застосовуються до осіб, передбачених пунктом 2 цього рішення», – уточнили в НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування