На Бермудських островах створюють новий клас банків для обслуговування Fintech і блокчейн-компаній — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На Бермудських островах створюють новий клас банків для обслуговування Fintech і блокчейн-компаній

Фінтех і Картки
305
Уряд Бермудських островів оголосив про плани внести поправки в Закон про банківську діяльність з метою створення нового класу банків, орієнтованих на надання послуг місцевим FinTech і блокчейн-організаціям.
Оскільки місцеві банки відмовилися надавати послуги новим типам компаній, будучи стурбованими проблемами регулювання та потенційними ризиками, уряд острова провів з ними низку консультацій, щоб розробити оновлення Закону про банківську діяльність.
Бермудські острови вже зробили низку кроків, щоб зміцнити свою крипто-дружню позицію. У травні уряд підписав меморандум про взаєморозуміння (MOU) з мережею Shyft, яка, як повідомляється, надасть 10 мільйонів доларів на технологічну освіту громадян та економічний розвиток блокчейна на острові.
У квітні був підписаний Меморандум про взаєморозуміння на суму 15 млн. дол. США з Binance Group, з метою фінансування освітніх програм, пов’язаних з fintech-технологіями і блокчейном.
Відмова банків надавати послуги криптовалютним обмінникам і блокчейн-компаніям ускладнює деяким організаціям можливість залишатися в бізнесі і спонукає інших переїжджати в країни з більш дружнім нормативним середовищем.
За матеріалами:
Altcoin.info
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас