На Бермудських островах створюють новий клас банків для обслуговування Fintech і блокчейн-компаній


На Бермудських островах створюють новий клас банків для обслуговування Fintech і блокчейн-компаній

Уряд Бермудських островів оголосив про плани внести поправки в Закон про банківську діяльність з метою створення нового класу банків, орієнтованих на надання послуг місцевим FinTech і блокчейн-організаціям.

Оскільки місцеві банки відмовилися надавати послуги новим типам компаній, будучи стурбованими проблемами регулювання та потенційними ризиками, уряд острова провів з ними низку консультацій, щоб розробити оновлення Закону про банківську діяльність.

Бермудські острови вже зробили низку кроків, щоб зміцнити свою крипто-дружню позицію. У травні уряд підписав меморандум про взаєморозуміння (MOU) з мережею Shyft, яка, як повідомляється, надасть 10 мільйонів доларів на технологічну освіту громадян та економічний розвиток блокчейна на острові.

У квітні був підписаний Меморандум про взаєморозуміння на суму 15 млн. дол. США з Binance Group, з метою фінансування освітніх програм, пов’язаних з fintech-технологіями і блокчейном.

Читайте також: ЦБ Багамських островів випустить свою криптовалюту

Відмова банків надавати послуги криптовалютним обмінникам і блокчейн-компаніям ускладнює деяким організаціям можливість залишатися в бізнесі і спонукає інших переїжджати в країни з більш дружнім нормативним середовищем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування