Ворушилін виступив за скасування гарантій за валютними депозитами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ворушилін виступив за скасування гарантій за валютними депозитами

Кредит&Депозит
3916
Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін вважає, що державна гарантія не повинна поширюватися на валютні депозити.
«Я б зняв гарантії за валютними вкладами. Держава повинна гарантувати вклади в національній валюті. Ніхто ж не забороняє населенню тримати заощадження в інвалюті, це особисте побажання кожного. Але я взагалі вважають, що вартість валютного депозиту має бути не більше ніж 1-2%», – повідомив Костянтин Ворушилін.
При цьому він сказав, коли варто очікувати підвищення гарантій за вкладами.
«Дуже сподіваюся, що восени внесемо законопроект в сесійну залу (про підвищення інституційної спроможності ФГВФО. – Ред.). І в цьому законопроекті сподіваємося прописати всі необхідні позиції, щоб Фонд був більш потужним. І ми розуміємо, що для стабільності держави нам потрібно підвищувати гарантії за вкладами… Думаю, що ми в змозі підвищити гарантії до 800 тис. грн, але для цього нам потрібні скоординовані дії всіх – і правоохоронців, і суддів з цілої низки питань, пов’язаних з діяльністю Фонду», – додав Ворушилін.

Бонус до депозиту від Finance.UA:

Нагадаємо, на порталі Finance.UA працює спеціальна програма Бонус до депозиту. За її допомогою можна суттєво збільшити процентну ставку за вкладом!
Як це зробити? Лише три кроки:
1. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.UA.
2. Обирайте зручну для вас програму від банків у гривні, доларах або євро.
3. Оформляйте заявку на сайті!
За матеріалами:
Фінансовий клуб
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас