Заборгованість українців за комунальні послуги в травні збільшилася на 6,5% - Держстат


Заборгованість українців за комунальні послуги в травні збільшилася на 6,5% - Держстат

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у травні 2018 року збільшилася на 6,5% до квітня-2018 і склала 36,1 млрд грн (без урахування електроенергії).

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), дані наведено без урахування анексованого Криму і Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Читайте також: Борг столичних споживачів електроенергії сягає понад 900 млн гривень

Згідно з статистичними даними, загалом у травні 2018 року українці сплатили за житлокомпослуги 6,8 млрд грн, що становило 100,7% нарахованої за цей місяць суми (за рахунок погашення заборгованостей попередніх періодів).

Найвищий рівень оплати житлокомпослуг у травні-2018 зафіксовано в Одеській (удвічі вище від суми нарахувань), Харківській, Херсонській та Миколаївській областях (у 1,5 разу більше нарахувань). Найнижчий рівень оплати – в Івано-Франківській, Чернігівській та Вінницькій областях (37-44%).

У Києві рівень оплати становив 124,6%.

Згідно з даними Держстату, в січні-травні 2018 року з населенням укладено 31,2 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 200,4 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) у травні-2017 становили 875,4 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування