У Мінсоцполітики повідомили, скільки українців працюють за кордоном на постійній основі


У Мінсоцполітики повідомили, скільки українців працюють за кордоном на постійній основі

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє, що на постійній основі за кордоном працевлаштовано понад 3 млн 200 тисяч громадян України.

Читайте також: Рева повідомив, якою має бути зарплата в українців, щоб вони не виїжджали на заробітки

“Постійно за кордоном працює понад 3 млн 200 тисяч українських громадян”, – повідомив А. Рева на церемонії запуску проекту з покращення управління ринком праці “Інклюзивний ринок праці для робочих місць в Україні” в Києві у вівторок.

Він також зазначив, що трудова міграція в даний час має сезонний характер. “В цьому процесі, за нашими оцінками, бере участь до 9 млн українських громадян”, – додав міністр.

За словами А. Реви, на даний момент однією з актуальних проблем ринку праці є рівень безробіття серед молоді та неможливість працевлаштування великої кількості внутрішньо переміщених осіб. Крім того, проблемами також є велика тіньова зайнятість і диспропорція між попитом і пропозицією на кваліфіковану робочу силу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування