Швейцарці викупили контрольний пакет одного з банків


Швейцарці викупили контрольний пакет одного з банків

Національний банк України схвалив купівлю швейцарською компанією з управління активами responsAbility Participations AG 51% акцій ПАТ “Банк “Львів”.

Банк “Львів” раніше повідомляв, що пакет документів на узгодження інвестиції нового стратегічного акціонера був поданий 12 вересня 2017 року.

Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів (1,938 млрд грн) банк “Львів” займав 44-е місце серед 84 банків, що діяли в країні.

Згідно з інформацією на сайті responsAbility Participations, 60% її акцій належить швейцарським фінансовим установам, в тому числі Baumann&Cie, Raiffeisen Switzerland, Swiss Re Foundation, Vontobel Beteiligungen, 21% – приватним інвесторам і 19% – менеджменту і співробітникам компанії.

Компанія була заснована в 2003 році, активи під її управлінням становлять $3 млрд, з яких 85% – боргові інструменти, 15% – private equity.

Довідка Finance.ua

  • Банк “Львів” зареєстрований в 1991 році. Його кінцевим бенефіціаром, що контролював понад 99,9% акцій, був громадянин Ісландії Маргеір Петурсон.
  • ResponsAbility Participations спеціалізується на інвестиціях в ринки, що розвиваються.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Львів Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування