0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Інженери NASA протестують технологію тихих надзвукових польотів


Інженери NASA протестують технологію тихих надзвукових польотів

У листопаді 2018 року NASA буде публічно тестувати “тиху надзвукову технологію” польотів.

Літак FA-18 Hornet буде виконувати маневри, які виробляють гучні звукові удари на морі, а більш тихі звукові “удари” будуть проходити над містом Галвестон в Техасі, пише Engadget.

Після цього “принаймні 500” місцевих добровольців нададуть відгуки про те, що вони почули, в той час як аудіодатчики забезпечать більш чіткі дані щодо шуму.

Посадові особи сподіваються, що тести Hornet покажуть рівні звукового шуму, які звичайні жителі вважають прийнятними. Це, в свою чергу, допоможе команді інженерів NASA перевірити свої теорії рівня шуму, поки вони все ще будують літак.

Перші льотні випробування побудованого за цією технологією літака X-59 заплановані на 2021 рік. Апарат, швидше за все, отримає назву X-59 QueSST. Після того як літак буде повністю протестований і визнаний безпечним, в кінці 2022 року мають розпочатися перші експериментальні польоти апарату над певними населеними пунктами США.

Зараз польоти надзвукових літаків над сушею заборонені – через ударні хвилі, які утворюються при надзвуковій швидкості польоту, і сприймаються людьми на землі як вибух.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування