0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Від сьогодні в Україні діють нові бюджетні рахунки для сплати податків


Від сьогодні в Україні діють нові бюджетні рахунки для сплати податків

З 2 липня 2018 року в Україні почали діяти нові бюджетні рахунки для сплати податків у зв’язку з введенням централізованої моделі виконання доходної частини бюджетів.

Про це повідомили в Державній фіскальній службі України.

“У зв’язку з введенням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з липня 2018 будуть діяти нові реквізити рахунків, відкритих на балансі Державної казначейської служби України”, – відзначили в ДФС.

У фіскальній службі нагадали, що датою початку здійснення операцій за вищевказаними рахунками визначено 2 липня 2018 року.

Довідка Finance.ua

  • На початку грудня 2017 року уряд ухвалив рішення про введення єдиної системи обслуговування бюджетів «Е-Скарбниця». Використовуючи систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» та централізовану модель виконання дохідної частини, місцеві бюджети отримали можливість відслідковувати стан надходжень до бюджету в режимі реального часу без відвідування органу казначейства.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування