Україна заробить на зростанні поставок російського газу в Європу — росЗМІ


Україна заробить на зростанні поставок російського газу в Європу — росЗМІ

Збільшення обсягу поставок російського газу в Європу, який користується попитом, можливе тільки через українську газотранспортну систему.

Про це повідомляють “Ведомости”.

Читайте також:” Названі умови, за яких Україна погодиться на “Північний потік-2””:https://news.finance.ua/ua/news/-/429254/nazvani-umovy-za-yakyh-ukrayina-pogodytsya-na-pivnichnyj-potik-2

На річних загальних зборах акціонерів голова правління “Газпрому” Олексій Міллер повідомив, що в першій половині 2018 року компанія експортувала до Європи 101,2 млрд куб м газу. Протягом останніх трьох років експорт у другому півріччі перевищував показники першого на 1,5-6,5 млрд куб. м. Таким чином, Газпром розраховує “перекачати” в європейські країни за підсумками 2018 року близько 205 млрд куб м газу.

“205,3 млрд куб. м – це максимальні річні контрактні кількості “Газпрому” абсолютно за всіма експортними контрактами в далеке зарубіжжя”, – повідомив Міллер.

“Газпром” ретельно приховує будь-яку інформацію щодо своїх довгострокових контрактів. Ще чотири роки тому мотивом для цього було швидше збереження в таємниці обсягів “мінімального річного обсягу” (більш відомого як обсяг поставок за умовою “бери або плати”).

Але, як повідомляється, з 2014 року щорічний експорт російського газу вже виріс на 32,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua