Верховний Суд підтвердив вимоги банку "Михайлівський" про стягнення кредиту з компанії "Ельдорадо"


Верховний Суд підтвердив вимоги банку "Михайлівський" про стягнення кредиту з компанії "Ельдорадо"

Касаційний суд в складі Верховного Суду 20 червня 2018 року визнав законними позовні вимоги банку “Михайлівський” про стягнення з ТОВ “Лізингова компанія “Ельдорадо” кредитної заборгованості в розмірі 147,220 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Напередодні введення в банк тимчасової адміністрації зобов’язання компанії були погашені без сплати реальних коштів, виключно здійсненням бухгалтерських проводок.

Уповноважена особа Фонду гарантування відповідно до законодавства встановила, що ця угода є нікчемною.

Крім того, банк звернувся до Господарського суду Києва з позовною заявою до ТОВ “Лізингова компанія “Ельдорадо” про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Господарський суд Києва 12 грудня 2017 року задовольнив позовні вимоги банку в повному обсязі.

Київський апеляційний господарський суд виніс постанову від 2 квітня 2018 року, якою апеляційна скарга компанії залишена без задоволення, а рішення Господарського суду Києва – без змін.

Касаційний суд в складі Верховного Суду вказав, що рішення Господарського суду Києва і постанова Київського апеляційного господарського суду – законні.

Таким чином, суд визнав дії колишніх посадових осіб банку і позичальників, які були пов’язаними з власниками банку особами, такими, що не відповідають вимогам законодавства України.

За даними держреєстру, засновниками ТОВ “Лізингова компанія “Ельдорадо” є кіпрська компанія “Потнеф Ентерпрайзис Лімітед” і ТОВ “Дієса” (власник мережі магазинів побутової техніки та електроніки “Ельдорадо”).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Михайлівський
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua