0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Український меморандум з Hyperloop: деталі документа


Український меморандум з Hyperloop: деталі документа

Стали відомі умови, на яких Міністерство інфраструктури України підписало меморандум з Hyperloop Transportation Technologies.

Згідно з текстом меморандуму, який буде діяти 12 місяців, його мета – співробітництво сторін у підготовці техніко-економічного обґрунтування і впровадження як комерційної, так і суспільної складових системи транспорту Hyperloop.

При цьому в документі підкреслюється, що меморандум не накладає жодних зобов’язань на сторони і не є попередньою угодою.

Як раніше зазначав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, тестовий майданчик українського варіанта надшвидкісного потяга Hyperloop можливо запустити вже в 2019 році.

Довідка Finance.ua

  • Hyperloop – це розроблена Ілона Маском транспортна система. Hyperloop складається зі сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд. Він являє собою герметичну капсулу на аеродинамічній подушці, яка може розвивати швидкість понад 500 км/год.
  • Раніше проект The Boring Company оприлюднив список з десяти регіонів, де в перспективі може з’явитися повноцінна високошвидкісна дорога. У переліку значаться регіони країн США, Великобританії, Мексики, Індії та Канади.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування