0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Законопроект про блокування сайтів може спровокувати подорожчання Інтернету - ІАУ


Законопроект про блокування сайтів може спровокувати подорожчання Інтернету - ІАУ

Ухвалення законопроекту №6688 призведе до подорожчання послуг інтернет-доступу і монополізації інтернет-ринку.

Про це заявив глава Інтернет асоціації України Олександр Федієнко. Він зазначив, що цю законодавчу ініціативу вдалося заблокувати за допомогою громадськості в минулому році.

Було схоже на те, що проект заморожений. Але через рік він знову з’явився.

«Закупівля за гроші провайдерів техзасобів для моніторингу та блокування контенту призведе до подорожчання послуг і це шлях до монополізації на ринку,» – зазначає Федієнко. За його словами, у невеликих провайдерів не буде на це грошей.

За оцінками засновника і директора провайдера НетАссист Максима Тульєва, загальна вартість всіх техзасобів, які депутати хочуть зобов’язати закупити інтернет-провайдерів, становить близько 1,5 млрд доларів.

Законопроектом №6688 також передбачається створити реєстр рішень про клопотання щодо блокування сайтів, який буде переданий під управління телеком-регулятору НКРЗІ. За ненадання операторами даних про предмет перевірки на письмову вимогу посадових осіб НКРЗІ – штраф у розмірі 1% від річного доходу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування