1433
Приватбанк попереджає клієнтів про телефонних шахраїв
— Кредит&Депозит
Приватбанк попереджає клієнтів про телефонних шахраїв.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.
“Приватбанк не відправляє своїм клієнтам сервісних або інших повідомлень зі звичайних мобільних номерів. Також Приватбанк не розсилає клієнтам повідомлення про блокування карток”, – зазначено в ньому.
Читайте також: ПриватБанк запустив оплату покупок через відбиток пальця
За даними Служби безпеки банку, за останні дні зафіксовано випадки шахрайських розсилок абонентам одного з українських операторів SMS з приватних мобільних номерів про нібито блокування карток клієнтів.
У тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв’язатися за невідомиим номерами з метою отримання персональних даних клієнтів.
Зазначається, що за фактом шахрайських розсилок банк разом з операторами зв’язку номери шахраїв оперативно заблокували і передали інформацію в кіберполіцію.
За попередніми даними, шахрайська розсилка велася зловмисниками із Запоріжжя.
Служба безпеки банку в черговий раз звертає увагу, що всі комунікації банку з клієнтами, в тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Нацбанк знизив облікову ставку
Уряд спростив встановлення сонячних панелей на будинках: максимальна сума кредиту
Банки зафіксували приплив коштів клієнтів але не очікують продовження цього тренду — НБУ
Підприємці погасили понад мільярд гривень за програмою реструктуризації кредитів ФГВФО
Іпотека під 3% запрацювала для всіх військових
Де українці вважають безпечним зберігати гроші — опитування (інфографіка)
