АСПрофівей (ASProfiway). Відгуки про інноваційного робота по синхронній торгівлі


відгуки

Гроші повинні працювати на Вас. Це головний принцип грамотного розпорядження фінансами. Правильно інвестований капітал здатний стабільно приносити пасивний дохід. Але як убезпечити себе від ризиків втратити гроші? – Використовувати схеми і методи успішних професіоналів, які впевнено заробляють, і не допускають помилок. Саме цей принцип закладений в поняття «синхронна торгівля».
Адже торгові роботи впевнено витісняють людей у такому складному процесі, як торгівля на фінансових ринках. Основою успішного трейдингу є багатосторонній глибокий аналіз всіх явищ і нюансів на ринку. Робот робить в десятки разів більше аналітичних операцій за заданий проміжок часу, ніж людина, тому набагато краще впорається з цим завданням.

Центр Біржових Технологій представляє новий інструмент АСПрофівей, відгуки про який вже надали наші клієнти:

Безпечні угоди і стабільний прибуток – відгуки про АСПрофівей від клієнтів

відгуки та думки трейдерів, клієнтів, учнів

Робот успішно працює вже 4 роки, і навіть в кризових ситуаціях (вибори Трампа, Брексит, війна в Сирії) давав стабільно позитивні результати. Ризики, яким Ви піддаєтеся працюючи з цим роботом – 1: 3, а це, як стверджують професіонали, “золоте” співвідношення в трейдингу. До того ж, Ви маєте повний контроль над процесом торгівлі, бачите всі рухи рахунку і в будь-який час можете забрати гроші. Торгівля ведеться з депозиту власника алгоритму, а це, по-перше, найкраща гарантія того, що він зацікавлений в ваших доходах, а, по-друге, виключає будь-які ризики з Вашого боку.

На сьогоднішній день це лідер в системі “Синхронна торгівля” за кількістю підключених інвесторів.

Чому його використовують:

 • розробник програми – трейдер з 10 річним стажем успішної торгівлі
 • програма не продається (саме алгоритми, що продаються – найменш надійні)
 • власник робота сам успішно використовує його
 • стабільні показники протягом 4 років (5% від рахунку)
 • почати можна з невеликого рахунку

Особливістю цього робота є те, що він складається з 4 окремих програм, які працюють паралельно: три з них забезпечують мінімізацію ризиків, а один відповідає за збільшення рахунку. Такого ви не зустрінете в жодному іншому продукті із синхронної торгівлі. З висновками фахівців можна ознайомитися у відгуках про АСПрофівей (ASProfiway) на різних авторитетних ресурсах з фінансів.

Відгуки фахівців з трейдингу про АСПрофівей. ASProfiway від ЦБТ.

відгуки експертів, для кого розроблений робот.

Основні методики, на яких базуються алгоритми робота, забезпечують максимальну точність прогнозів і високі показник успішності угод:

 • відслідковування тенденцій, що зароджуються і трендів ринку
 • система збору найменш ризикованих угод
 • закриття неприбуткових угод на початкових етапах
 • використання новітніх математичних схем для управління маніменеджментом

Тобто, на основі аналізу минулих даних система сама блокує заздалегідь неприбуткові угоди і відстежує найбільш перспективні. Професіонали трейдингу вже проаналізували даний продукт і залишили свої відгуки про АСПрофівей (ASProfiway):

Для трейдера, який не хоче ризикувати власними коштами або просто не має їх у своєму розпорядженні, даний продукт стане просто знахідкою. Робот також підходить для тих, хто не володіє достатніми знаннями для самостійної торгівлі, адже він дозволяє копіювати угоди трейдерів, які стабільно успішні в торгівлі, і також отримувати прибуток.

Центр Біржових Технологій завжди пропонує кращі інноваційні інструменти для трейдингу. Це підтверджують відгуки про АСПрофівей (ASProfiway):

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування