Генпрокуратура закрила кримінальну справу проти «Нової Пошти»


Генпрокуратура закрила кримінальну справу проти «Нової Пошти»

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження, яке було ініційовано щодо діяльності компанії «Нова пошта», у зв’язку з відсутністю складу кримінального злочину, повідомила прес-служба «Нової пошти».

Згідно з повідомленням, про це компанії повідомили представники Генпрокуратури, зазначивши, що провадження закрито 14 червня 2018 року. «Ми з самого початку були впевнені, що справу проти «Нової пошти» буде закрито.

Спасибі всім, хто був у цій ситуації на нашому боці, без сумніву підтримав нашу компанію, хто вірив у нас і в чесність наших способів ведення бізнесу. Ця ситуація ще раз продемонструвала, що «Нова пошта» є важливою і невід’ємною частиною української економіки і запорукою її розвитку, адже від діяльності компанії залежить робота сотні тисяч українських підприємств та добробут українських громадян», – цитує прес-служба співвласника «Нової пошти» В’ячеслава Климова.

Довідка Finance.ua

  • 16 березня співробітники Генпрокуратури провели близько 15 обшуків в офісах і складських приміщеннях «Нової пошти» в Києві, Полтаві та Харкові.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ГПУ
В Контексті Finance.ua
Опитування