Генпрокуратура закрила кримінальну справу проти «Нової Пошти» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Генпрокуратура закрила кримінальну справу проти «Нової Пошти»

Фондовий ринок
350
Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження, яке було ініційовано щодо діяльності компанії «Нова пошта», у зв’язку з відсутністю складу кримінального злочину, повідомила прес-служба «Нової пошти».
Згідно з повідомленням, про це компанії повідомили представники Генпрокуратури, зазначивши, що провадження закрито 14 червня 2018 року. «Ми з самого початку були впевнені, що справу проти «Нової пошти» буде закрито.
Спасибі всім, хто був у цій ситуації на нашому боці, без сумніву підтримав нашу компанію, хто вірив у нас і в чесність наших способів ведення бізнесу. Ця ситуація ще раз продемонструвала, що «Нова пошта» є важливою і невід’ємною частиною української економіки і запорукою її розвитку, адже від діяльності компанії залежить робота сотні тисяч українських підприємств та добробут українських громадян», – цитує прес-служба співвласника «Нової пошти» В’ячеслава Климова.

Довідка Finance.ua

  • 16 березня співробітники Генпрокуратури провели близько 15 обшуків в офісах і складських приміщеннях «Нової пошти» в Києві, Полтаві та Харкові.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас