У Фонді гарантування сказали, скільки грошей надійшло до банків, що ліквідуються


У Фонді гарантування сказали, скільки грошей надійшло до банків, що ліквідуються

В банки, що ліквідуються, за травень 2018 року сума надходжень склала 852,5 млн грн, з них найбільша сума – 732,5 млн грн отримана від продажу активів ліквідованих банків.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Читайте також: Фонд гарантування провалив продаж боргів Жеваго з величезною знижкою

«Протягом травня на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 852,5 млн грн. З них найбільша сума – 732,5 млн грн отримана від продажу активів банків, що ліквідуються. Ще 111,8 млн грн надійшло від погашення кредитів позичальниками і 8,2 млн грн отримано як орендна плата”, – йдеться в повідомленні Фонду.

У розрізі банків статистика надходжень від реалізації активів виглядає так: 190,8 млн грн надійшло від АТ «Банк «Фінанси та кредит»; 185,1 млн грн – ПАТ «ВБР»; 126,7 млн грн – в АТ «Дельта Банк».

Кошти, одержані від управління і продажу активів неплатоспроможних банків, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів цих банків.

В цілому, за підсумками перших п’яти місяців цього року, надходження в ліквідовані банки склали 5 104,1 млн грн: 3 945,0 млн грн отримано від продажу активів; 674,6 млн грн – від погашення кредитів; 438,8 млн грн – від погашення цінних паперів; 45,8 млн грн – від оренди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування