Регулювання цін на продукти харчування ніколи не було ефективним - Гройсман


Регулювання цін на продукти харчування ніколи не було ефективним - Гройсман

Регулювання цін на продукти харчування в Україні ніколи не було ефективним і не давало змоги зупинити споживчу інфляцію.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ціни регулювалися з 90-х років. Що, вони зупинялися? Ні, вони завжди зростали. Про що це свідчить? Регулювання ніколи не було ефективним. Ефективним є єдине – нарощування поголів’я, насичення ринку українською продукцією», – сказав він. За словами Гройсмана, саме для насичення ринку українською продукцією уряд запустив програми фінансової підтримки фермерства.

Довідка Finance.ua

  • Пілотний проект щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування працював в Україні з 1 жовтня 2016 року по 1 січня 2017 року.
  • Наприкінці грудня 2016 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що цей експеримент виявився виправданим і не привів до прискорення інфляції. Після цього Кабінет міністрів з 1 липня 2017 року прийняв рішення про скасування держрегулювання цін на продукти харчування.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування