Борг Києва за електроенергію підбирається до мільярда гривень


Борг Києва за електроенергію підбирається до мільярда гривень

Борг столичних споживачів за електроенергію перед ПАТДТЕК Київські електромережі” на 1 червня 2018 р. становить 932 млн грн. Серед найбільших боржників – комунальні підприємства життєзабезпечення і жителі міста, пише Сегодня.

Комунальні підприємства накопичили борг за електроенергію 395 млн грн. Найбільший боржник ПАТ АК “Київводоканал” на 1 червня 2018 р. залишається винним за електрику близько 230 млн грн.

Борг населення Києва станом на 1 червня досяг 420 млн грн. У травні 340 тис. киян вчасно не розрахувалися за спожиту електроенергію. Найбільший борг електроенергію у жителів Дарницького, Святошинського та Солом’янського районів – 59,3 млн грн, 51,1 млн грн і 50,1 млн грн відповідно.

У травні через борги за електрику було відключено майже 2 тис. побутових споживачів із загальною сумою боргу майже 10 млн грн і 116 юридичних осіб за боргами на суму 67 млн ​​грн. До суду подано більше 60 позовів про стягнення заборгованості на загальну суму понад 1 млн грн без урахування інфляції і 3% річної пені.

Компанія “ДТЕК Київські електромережі” пропонує боржникам всі передбачені законодавством методи врегулювання заборгованості за спожиті послуги (реструктуризація боргу і т.д.). Електропостачання припиняється в тому випадку, коли боржник не виконує зобов’язання по оплаті спожитих послуг, не реагує на попередження протягом одного місяця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua