НБУ має намір модернізувати захист електронних банківських документів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ має намір модернізувати захист електронних банківських документів

246
Національний банк має намір модернізувати правила організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації регулятора.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.
Проект відповідних змін у правила організації захисту електронних банківських документів регулятор оприлюднив для громадського обговорення.
Документ розроблено з метою вдосконалення і модернізації вимог до використання та зберігання засобів криптографічного захисту інформації регулятора банками та небанківськими установами в Україні, які використовують такі засоби.
Зокрема, цим документом врегульовано використання програмно-апаратного модуля генерації ключів і передбачено застосування як носіїв ключів криптографічного захисту інформації Національного банку виключно захищених носіїв інформації.
Це дозволить оптимізувати і осучаснити норми правил організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації Національного банку (зокрема, в частині діловодства (обліку), обладнання приміщень технічними засобами охорони і так далі).
Також це дозволить знизити ризики інформаційної безпеки при управлінні ключовими даними у банках та небанківських установах, що використовують засоби захисту інформації Національного банку.
НБУ нагадує, що, згідно зі статтею 7 закону України “Про Національний банк України” та статтею 10 закону України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, особливості захисту інформації в системах, які забезпечують банківську діяльність, встановлюються Національним банком.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас