Ціни на нафту слабо ростуть після зниження у вівторок


Ціни на нафту слабо ростуть після зниження у вівторок

Вартість нафти еталонних марок демонструє помірне підвищення в ході ранкових торгів у середу після зниження у вівторок.

Ціна серпневих ф’ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:06 МСК збільшилася на $0,23 (0,31%) – до $75,31 за барель. У вівторок контракти знизилися в ціні на $0,26 (0,35%) – до $75,08 за барель.

Вартість ф’ючерсу на WTI на липень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зросла до цього часу на $0,25 (0,38%) – до $65,32 за барель. За підсумками минулої сесії контракти подешевшали на $0,78 (1,18%) – до $65,07 за барель.

Учасники ринку, як і раніше,чекають засідання ОПЕК+, яке відбудеться у Відні 22-23 червня і на якому буде обговорюватися питання підвищення нафтовидобутку.

Росія закликає збільшити сукупне виробництво нафти в країнах картелю і державах-партнерах на 1,5 млн барелів на добу, тоді як Іран, Ірак і Венесуела вважають, що знімати обмеження на видобуток поки рано.

Крім того, торгові суперечки між США і Китаєм є додатковим фактором ризику, оскільки взаємні мита можуть негативно позначитися на світовій торгівлі і глобальній економіці в цілому, що може уповільнити темпи зростання попиту на паливо.

“У звичайній ситуації трейдери зайняли б вичікувальну позицію до засідання ОПЕК, однак тепер чинники, які впливають не тільки на нафтовий ринок, можуть знизити котирування нафти, – говорить старший економіст Mizuho Research Institute Джун Іноуе. – Якщо ціни впадуть дуже різко, це може вплинути на обговорення питання видобутку в ОПЕК”.

Також ринок чекає інформації щодо запасів нафти в США, які будуть оприлюднені міністерством енергетики США в середу о 17:30 МСК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування