"Юнекс Банк" відкрив торговельну точку у Черкасах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Юнекс Банк" відкрив торговельну точку у Черкасах

Особисті фінанси
34
Сьогодні мережа торговельних точок ПАТ «Юнекс Банк» поповнилася новим представництвом, яке розпочало свою роботу у місті Черкаси. Відтепер черкащани та гості міста мають змогу швидко та зручно оформити кредит готівкою до 50 тис. грн. без застави і поруки для здійснення своїх задумів та мрій. Окрім того, кожен клієнт, який оформить кредит готівкою або кредитну картку ХочуКа має можливість взяти участь у розіграші чудових призів, серед яких головний приз – туристичний сертифікат на 30 000 грн. Детальніше про акцію Хочу у відпустку!.
Торговельна точка знаходиться за адресою: м. Черкаси, ТЦ «Велика Кишеня» вул. Припортова, 42/1, тел. 063-613-50-34, графік роботи: пн-сб з 09:00 до 18:00.
Співробітник банку надасть вичерпну інформацію щодо оформлення кредиту готівкою, оформить заявку, підготує документи на видачу кредиту та відповість на питання щодо його погашення.
З адресами та контактами мережі торговельних точок ПАТ «Юнекс Банк» можна ознайомитися на сайті банку. Запрошуємо відвідати наші представництва у вашому місті та оцінити високу якість обслуговування в ПАТ «Юнекс Банк»!
За матеріалами:
Юнекс Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас