"Юнекс Банк" відкрив торговельну точку у Черкасах


"Юнекс Банк" відкрив торговельну точку у Черкасах

Сьогодні мережа торговельних точок ПАТ «Юнекс Банк» поповнилася новим представництвом, яке розпочало свою роботу у місті Черкаси. Відтепер черкащани та гості міста мають змогу швидко та зручно оформити кредит готівкою до 50 тис. грн. без застави і поруки для здійснення своїх задумів та мрій. Окрім того, кожен клієнт, який оформить кредит готівкою або кредитну картку ХочуКа має можливість взяти участь у розіграші чудових призів, серед яких головний приз – туристичний сертифікат на 30 000 грн. Детальніше про акцію Хочу у відпустку!.
Торговельна точка знаходиться за адресою: м. Черкаси, ТЦ «Велика Кишеня» вул. Припортова, 42/1, тел. 063-613-50-34, графік роботи: пн-сб з 09:00 до 18:00.
Співробітник банку надасть вичерпну інформацію щодо оформлення кредиту готівкою, оформить заявку, підготує документи на видачу кредиту та відповість на питання щодо його погашення.
З адресами та контактами мережі торговельних точок ПАТ «Юнекс Банк» можна ознайомитися на сайті банку. Запрошуємо відвідати наші представництва у вашому місті та оцінити високу якість обслуговування в ПАТ «Юнекс Банк»!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування