Агентство "Кредит-Рейтинг" підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Індустріалбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Агентство "Кредит-Рейтинг" підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Індустріалбанку

Особисті фінанси
14
Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг” 21 травня 2018 року підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Індустріалбанку за Національною рейтинговою шкалою до рівня uaAA- з прогнозом “стабільний”.
Рейтинг «uaAА-» свідчить про високу кредитоспроможність Індустріалбанку в порівнянні з іншими українськими кредиторами. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року. Під час рейтингового процесу експертами агентства було проаналізовано фінансову звітність, а також внутрішню інформацію Банку.
Фактори, що сприяють підвищенню кредитного рейтингу:bukreev small
• низька питома вага простроченої заборгованості в кредитному портфелі
• диверсифікація ресурсної бази за основними кредиторами
• збалансованість активів і пасивів за строками до погашення
• прийнятні показники ефективності діяльності
• істотний обсяг коштів, залучених від пов’язаних осіб.
“Підвищення довгострокового кредитного рейтингу після злиття з Експрес-Банком в 2017 році особливо вагоме для нас і є важливим позитивним сигналом для наших клієнтів та ринку в цілому. Індустріалбанк в черговий раз підтвердив репутацію стабільної фінансової установи, яка успішно розвивається і демонструє високі фінансові результати», — зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.
Вперше кредитний рейтинг було присвоєно Індустріалбанку в 2009 році, в 2016 він був підвищений до uaA-, а зараз – до uaAA-.
Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ), заснований в 1990 році – універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 21 травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і зобов’язань Експрес-Банку, об’єднання з яким завершилося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена ​​в 23 областях, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.
За матеріалами:
Індустріалбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас