Індустріалбанк став прямим агентом міжнародної платіжної системи MoneyGram — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індустріалбанк став прямим агентом міжнародної платіжної системи MoneyGram

Особисті фінанси
19
В рамках стратегії розвитку послуг для фізичних осіб Індустріалбанк уклав угоду з міжнародною платіжною системою MoneyGram і став її прямим агентом.
Клієнти банку можуть скористатися послугами платіжної системи для виконання грошових переказів в будь-якому відділенні в 23 областях України. Відправляти і отримувати перекази можна в двох валютах: в євро, а також в доларах США.
Як прямий агент системи MoneyGram, Індустріалбанк також пропонує співпрацю в сфері термінових грошових переказів у вищевказаній міжнародній системі українським банкам і фінансовим організаціям.
«Співпраця з компанією MoneyGram Payment Systems дає Індустріалбанку можливість охопити всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів. Компанія MoneyGram Payment Systems сьогодні входить до трійки лідерів світового ринку грошових переказів і є однією з компаній, які найбільш динамічно розвиваються. За сприяння MoneyGram банк істотно розширить географію охоплення, адже ця система представлена в більш ніж 200 країнах світу. Впевнений, що таке партнерство позитивно оцінять тисячі українців, які працюють за кордоном. Адже питання грошових переказів для наших співвітчизників завжди актуальне», — зазначив директор Департаменту банкнотного банкінгу Андрій Львов.
З тарифами на обслуговування в системі MoneyGram можна ознайомитися тут.
Довідка:
MoneyGrаm Payment Systems, Inc. — одна з провідних компаній на світовому ринку грошових переказів. Система MoneyGram обслуговує грошові перекази по всьому світу і складається з понад 350 000 відділень, включаючи роздрібні мережі, міжнародні поштові служби та фінансові установи в більш ніж 200 країнах і територіях світу.
За матеріалами:
Індустріалбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас