Укрзалізниця очікує на фінансування будівництва чотирьох шляхопроводів


Укрзалізниця очікує на фінансування будівництва чотирьох шляхопроводів

ПАТ «Укрзалізниця» очікує від Мінінфраструктури рішення щодо включення до Державної програми підвищення безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року будівництва 4 шляхопроводів.

Про це повідомив в. о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, повідомляється на сайті товариства.

«Так, ще торік ми запропонували виділити з державного дорожнього фонду понад 700 млн грн на проектування, будівництво шляхопроводів та демонтаж залізничних переїздів з автобусним рухом на чотирьох напрямках, де існує гостра потреба покращити дорожню інфраструктуру, насамперед задля безпеки наших громадян. Адже 5 відсотків коштів державного дорожнього фонду України спрямовуються саме на заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм», – повідомив Євген Кравцов.

Він зауважив, що дохідна частина дорожнього фонду формується значною мірою за рахунок акцизу на пальне.

«Оскільки Укрзалізниця є однією з найбільших компаній – споживачів дизпального в Україні, витрачаючи на його придбання близько 7 млрд грн на рік, ми вважаємо справедливим передбачити частку коштів дорожнього фонду саме на потреби залізничної безпекової інфраструктури», – сказав Кравцов.

Зокрема, пропозиції Укрзалізниці стосувалися будівництва шляхопроводів у межах міста Бердичів на Житомирщині (переїзд 30 км перегону Бердичів – Демчин), у Боярці на Київщині (переїзд 878 км станції Боярка), у Дніпрі (переїзд 200 км станції Нижньодніпровськ – Вузол) та в межах села Ясенівці Львівської області (переїзд 1407 км перегону Красне – Золочів). Загальна орієнтовна вартість робіт із проектування та будівництва цих шляхопроводів складає 730 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua