0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Перерахунок пенсій у зв'язку зі зростанням соцстандартів: хто і скільки надбавки отримає


Перерахунок пенсій у зв'язку зі зростанням соцстандартів: хто і скільки надбавки отримає

Перерахунок пенсій у зв’язку зі зростанням соціальних стандартів з 1 липня торкнеться 700 тисяч пенсіонерів.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін.

«З першого липня змінюється такий показник як прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, що тягне за собою перерахунок пенсій», – нагадав він.

Чиновник зазначив, що це проміжний перерахунок, оскільки з 1 жовтня 2017 року мінімальна пенсія встановлена ​​на рівні 1452 грн, що вище від прожиткового мінімуму в 1373 грн, навіть після його збільшення на 62 грн.

«Прожитковий мінімум збільшується на 62 грн і перерахунку підлягатимуть пенсії близько 700 тисяч осіб. Це ті люди, які не мали достатнього страхового стажу для призначення пенсії в мінімальному розмірі на рівні 1452 грн станом на жовтень минулого року. Тобто це незначна кількість людей, яким буде в зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму збільшений розмір пенсії. Ці люди отримують 1373 грн, а отримуватимуть 1435 грн», – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування