0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як змінювалися пенсії українців за останні 20 років


Як змінювалися пенсії українців за останні 20 років

Розмір середньої пенсії в Україні на початок 2018 року досяг майже 2,5 тис. грн. Якщо забути про курс долара і купівельну спроможність гривні – це найвищий показник за всю історію незалежності. Такі дані наводить Державна служба статистики.

За минулий рік середній рівень виплат зріс на 650 грн. І це також максимальний показник – так різко гривневі пенсії ще не зростали. Втім, у перерахунку на долар, ситуація виглядає не настільки райдужно. Так, на початку 2018 року розмір середньої пенсії досяг рівня 2006-2007 року. А за 12 місяців середній пенсіонер став отримувати лише на $11 більше.

Найбагатше українським пенсіонерам жилося на початку 2014 року. Тодішні 1,5 тис. грн. пенсійних виплат дорівнювали приблизно $191. Втім, вже тоді глибока девальвація гривні виглядала неминучою.

Але вже з 2015 року доларові показники різко падають, незважаючи на збільшення розміру гривневих виплат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування