0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні склали план для досягнення "економічного дива"


В Україні склали план для досягнення "економічного дива"

Україна здатна на “економічне диво”. Такого висновку дійшли вітчизняні вчені на форумі “Україна-2030”, який відбувся в Київському політехнічному інституті ім. І. Сікорського. На форумі обговорили план розвитку держави на найближче десятиліття.

Експерти математично обчислили: українці здатні не тільки подолати корупцію і відтік кадрів, а й досягти 10% зростання ВВП на рік. А ще потрапити до ТОП-30 найбагатших держав світу.

Амбітні цілі разом з народними депутатами описали в стратегії “Україна-2030”, яку запропонували уряду. Серед нагальних питань: контроль громадян над чиновниками і етичний кодекс для чиновників, тотальна модернізація і відмова від іноземних кредитів.

“Ми пропонуємо створити такий інвестиційний клімат, такі ринкові умови, в яких будуть приходити сюди і іноземні інвестори, і українські інвестори. Більше того – ми обговорювали цю стратегію розвитку в Німеччині, в Бундестазі, а також в парламенті Великобританії та Франції. Вони сказали, що для України “план Маршалла” на 120-150 мільярдів доларів – це не проблема. Але це будуть інвестиції, а не кредити”, – зазначив народний депутат України Сергій Тарута.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування