Декларацію про медобслуговування вже підписали понад 8 млн українців - Порошенко


Декларацію про медобслуговування вже підписали понад 8 млн українців - Порошенко

“З квітня 2018 року стартувала кампанія з вибору пацієнтами лікаря і підписання декларації. Я буду тримати питання на контролі, але вже зараз мені доповідають, що понад 8 млн наших громадян підписали декларацію з терапевтами, педіатрами або сімейними лікарями”, – сказав Порошенко під час зустрічі з медиками напередодні їхнього професійного свята в четвер у Києві.

За словами глави української держави, на широке громадське обговорення мають бути винесені такі складні питання, як “вартість медичних послуг”.

Президент повідомив про роботу над змінами до законодавства. “Обговорюються шляхи співпраці та розвитку з інститутами громадянського суспільства. Ми, безумовно, повинні виносити на широке громадянське і суспільне обговорення такі складні питання як реалістична оцінка вартості послуг”, – зазначив він.

“Це не залишиться без пильної уваги держави. Народ, суспільство, пацієнт не повинні і не будуть кинуті напризволяще”, – сказав президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua