Кличко пропонує "Нафтогазу" вирішувати питання наступництва боргів "Київенерго" в суді


Кличко пропонує "Нафтогазу" вирішувати питання наступництва боргів "Київенерго" в суді

Мер столиці Віталій Кличко пропонує НАК “Нафтогаз України” вирішувати питання наступництва боргів “Київенерго” в судовому порядку, водночас вимагаючи негайно підписати договір з КП “Київтеплоенерго” і забезпечити подачу газу на комунальні теплогенеруючі об’єкти столиці.

“Одна річ – борги киян за спожиту послугу, інша – штрафи і пені, які є результатом господарської діяльності. Компанія “Нафтогаз”, на жаль, вирішила шантажувати киян. Відключили газ, поки борги “Київенерго” не будуть їм повернуті. Моя чітка позиція: ми повинні цю конфліктну ситуацію вирішувати в судах. Водночас кияни не повинні бути заручниками ситуації. Ми готові до суду. Але ми маємо ключову вимогу – увімкніть людям газ”, – цитує його прес-служба КМДА.

Як повідомлялося, “Нафтогаз України” не підписує договір з “Київтеплоенерго” в зв’язку з відмовою Київської міськдержадміністрації (КМДА) приймати борги “Київенерго” перед “Нафтогазом” на “Київтеплоенерго”. В “Нафтогазі” підкреслюють, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону “Про теплопостачання”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування