Жінка знайшла на горищі монету, оцінену в $134 тисячі (фото) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Жінка знайшла на горищі монету, оцінену в $134 тисячі (фото)

Світ
1608
Старовинну монету 1644 року знайшла на горищі 69-річна жінка із британського міста Кіyгстон-апон-Галл. Її ім’я не називають. Знахідку оцінюють у щонайменше £100 тис. – майже $134 тис.
Британка виявила монету в одній із коробок. Хотіла викинути її, але потім вирішила показати експертам, розповідає Daily Mail.
Монета має назву Oxford Crown, на ній зображений король Карл І. Більше про монету можна дізнатися на сайті Музею Ашмола. Експерти стверджують, що таких відкарбували близько 100 штук.
Історичну знахідку жінка зробила під час прибирання. Переглядала заповнену монетами взуттєву коробку. Її успадкувала від баби. Показала монету дітям, але вони сказали, що то сміття, і порадили викинути.
Жінка натомість опублікувала зображення монети на сайті Vintage Cash Cow разом з ювелірними виробами та іншими речами. Їх планувала продати і виручити хоч якісь гроші. Тепер експерти організують аукціони у Лондоні, Нью-Йорку та Гонконгу.
“Зазвичай нам надсилають монети, які вартують лише металу, з якого зроблені. Але ця монета відразу ж впала в око. Враховуючи її цінність, ми вирішили поділитися гарними новини віч-на-віч з власницею та її довіреною особою. Інші її речі коштували близько 200 доларів. Коли ми сказали їй про вартість монети, вона ледь не впала зі стільця”, – говорить співзасновник Vintage Cash Cow Ентоні Чермен.
Жінка знайшла на горищі монету, оцінену в $134 тисячі (фото)
Жінка знайшла на горищі монету, оцінену в $134 тисячі (фото)
За матеріалами:
Газета по-Українськи
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас