Україна відкриває нові ринки для експорту шоколаду


Україна відкриває нові ринки для експорту шоколаду

Експорт українського шоколаду в січні-квітні 2018 року склав 19 тис. тонн, а в грошовому вираженні $50,5 тис.

Аналітики Pro-Consulting прогнозують подальше зростання українського експорту шоколаду.

Читайте також: Roshen збільшила експорт до ЄС на 22%

На їхню думку, український ринок солодощів продовжує реанімуватися після негативних явищ з 2013-го року. Головним джерелом зростання стали переорієнтація ринку збуту і збільшення експорту в цілому.

За період з 2013 по 2016 роки спостерігалося зниження обсягів поставок за кордон українськими виробниками. Експорт просів майже на 31% і склав 281,4 тис. тонн.

Крім падіння споживання і закриття деяких підприємств, причиною стало й зниження експорту в Росію, до недавнього часу найбільшого споживача українських кондитерських виробів.

Основними споживачами українських солодощів минулого року були інші країни СНД – Казахстан (13%), Білорусь (12%), Молдова (7%), а також у рейтингу збільшилася частка країн ЄС і США. Важливу роль в експорті відіграє Польща як країна-транзитер української продукції.

У Європі і світі якість української кондитерської продукції оцінюють високо – відразу три українські бренди займають місця в рейтингу найкращих і найбільших кондитерських корпорацій світу. Зараз також йде освоєння азіатського регіону як перспективного напрямку з урахуванням зростання кількості населення та платоспроможного попиту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua