В Нацбанку повідомили, чому 37% українців не мають банківських рахунків


В Нацбанку повідомили, чому 37% українців не мають банківських рахунків

В Україні 37% дорослого населення не мають рахунків у банках, зокрема через недовіру до фінансових компаній та недостатність коштів.

Про це сказав директор департаменту стратегії та реформування НБУ Михайло Відякін.

«37% дорослого населення не мають рахунків. Із тих, хто не має рахунків, виділяють кілька причин цього. Одні кажуть, що фінансові заклади далеко, фактично тут мова йде про сільську місцевість, де люди проживають далеко від банківських установ. Інші кажуть, що банківські установи занадто дорогі і в них немає коштів, щоб відкривати та вести там рахунки», – сказав Відякін.

Він також зазначив, що ще близько половини респондентів зауважують, що не мають довіри до банківської системи або в родині вже у когось з членів сім’ї є такий рахунок, тому іншим він не треба.

«72% з тих хто отримує зарплатню, отримують її на рахунки, а близько 30% отримують зарплатню у вигляді готівки. Є ще деякі держустанови, які досі не покриті виплатою зарплат на карткові рахунки», – сказав Відякін.

Зазначимо, за версією авторитетної премії FinAwards2018 і на підставі комплексної оцінки стресостійкості банків порталу «Мінфін», найстійкішим банком України визнаний Райффайзен Банк Аваль. Детальну інформацію про банк і його продуктах ви можете дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, на порталі Finance.UA працює спеціальна програма Бонус до депозиту. За її допомогою можна суттєво збільшити процентну ставку за вкладом!

Як це зробити? Лише три кроки:

1. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.UA.

2. Обирайте зручну для вас програму від банків у гривні, доларах або євро.

3. Оформляйте заявку на сайті!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування