День фінансів, 11 червня: нові позови проти Коломойського, терміни запуску Антикорупційного суду


День фінансів, 11 червня: нові позови проти Коломойського, терміни запуску Антикорупційного суду

Понеділок, 11 червня. Основними спікерами сьогоднішнього дня були НБУ і Президент:

НБУ подав нові позови проти Коломойського на 10 мільярдів. Позови подано в суди Швейцарії та України проти одного з колишніх акціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського. Судові справи стосуються виконання зобов’язань за наданими в 2016 році особистими поруками на користь Національного банку.

НБУ може повернути валютні обмеження. Він готує план дій на випадок зриву співпраці України з МВФ. Зазначається, що зрив кредитної програми з МВФ може призвести до посилення валютних обмежень.

В Нацбанку пояснили, чому не знижують курс долара. Регулятор вже не визначає курс гривні, але постійно присутній на ринку: купує або продає валюту. Про те, як формується курс гривні, розповів глава НБУ Яків Смолій.

Порошенко підписав закон про Антикорупційний суд. “Сьогодні, в цей історичний день – річницю безвізу – підписую закон Про Вищий антикорупційний суд”, – прокоментував Президент.

При цьому було названо терміни запуску Антикорупційного суду. Назар Холодницький вважає, що Антикорупційний суд може повноцінно запрацювати в кінці 2018 – на початку 2019 року.

Порошенко назвав число корупціонерів, яких засудили. Він також переконаний, що зі створенням антикорупційного суду боротьба з корупцією стане набагато ефективнішою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua