Встигніть подати заявку на участь в POPCORP Accelerator від UKRSIBBANK — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Встигніть подати заявку на участь в POPCORP Accelerator від UKRSIBBANK

Особисті фінанси
35
Мінливий світ сучасності все менше залежить від природних ресурсів та виробничих потужностей. Більш вагомими для розвитку бізнесу виявляються нові знання, інновації та продукти інтелектуальної діяльності, пов’язані з застосуванням інноваційних підходів.
Саме пошуком талановитих ідей для оптимізації банківських процесів зумовлена поява корпоративного акселератору POPCORP. За підтримки засновників проекту UKRSIBBANK BNP Paribas Group та RadarTech стартапи залучені до розробки спільного плану дій для стимулювання інноваційної складової роботи банку та гармонійної інтеграції усіх рівнів роботи у сучасний цифровий світ.
«Ми постійно повинні слідкувати за процесами з інтеграції моделей розподілу та синхронізації даних з усіх каналів роботи банку: у відділеннях, на сайтах, у соціальних медіа, внутрішніх та міжнародних банківських мережах для продажу, у процесі обслуговування клієнтів, — відзначив Сергій Загорулько, заступник Голови Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, директор з питань IT. — Сьогодні банк працює з 30 різними платформами та схемами даних, нам необхідно підтримувати якість, управління, конвергенцію та утилізацію даних на цих платформах, тому ми розглядаємо різні проекти, що зможуть покращити взаємодію між ними».
Уже сьогодні проходить чергова презентація POPCORP accelerator у місті Дніпрі і незабаром ми дізнаємося про наявність талановитих стартаперів, що відразу потраплять у етап півфінального відбору після обговорення у цьому місті. До завершення періоду прийому заявок ментори проведуть одну зустріч з пошуковими бесідами зі стартаперами 12 червня у Вінниці.
До завершення етапу реєстрації залишилось лише два тижні, тому стигніть подати заявку на участь в POPCORP accelerator до 24 червня 2018 року включно на сайті RadarTech.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас