ДТЕК вивчає можливість випуску облігацій у нацвалюті


ДТЕК вивчає можливість випуску облігацій у нацвалюті

ДТЕК націлений замістити частину зобов’язань у інвалюті гривневими позиками і вивчає можливість випуску облігацій у нацвалюті.

Про це повідомив директор з фінансів та стратегії енергохолдингу Франк Зіберт під час інвестконференції в Лондоні.

ДТЕК розглядає питання випуску гривневих облігацій для заміщення частини доларового фінансування і поліпшення співвідношення валютних доходів і зобов’язань”, – процитувала його слова організатор конференції – інвестгруппа ICU на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.

Крім цього, за словами Ф.Зіберта, ДТЕК цікавиться випуском “зелених” облігацій для фінансування проектів відновлюваної енергетики.

Довідка Finance.ua:

  • ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк) Рината Ахметова.
  • Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування