0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Держенергоефективності назвали найдоступніші заходи з енергозбереження


У Держенергоефективності назвали найдоступніші заходи з енергозбереження

Одним із найдоступніших та найпростіших для впровадження заходів з енергоефективності для українців є заміна вікон.

Про це повідомив начальник відділу державних програм та планів розвитку Департаменту стратегічного планування Держенергоефективності Андрій Шиян.

“Найбільш доступним та легким для впровадження з-посеред заходів з енергоефективності є заміна вікон”, — зауважив Шиян.

Водночас він наголосив, що максимально ефективними заходами можуть бути лише максимально комплексні заходи з енергоефективності.

“Якщо порівняти будинок, який просто замінив вікна, і ОСББ, де була проведена термомодернізація, встановлений індивідуальний тепловий пункт, то безперечно, чим був комплексніший захід, тим буде більше ефекту”, — пояснив спеціаліст.

При цьому Шиян додав, що наразі українцям доступна одна урядова програма підтримки енергозбереження, а саме — Державна цільова програма компенсації кредитів, так звані “теплі кредити”. Вона передбачає відшкодування частини кредиту за трьома основними напрямками: на придбання котлів, на утеплення індивідуального житла та для ОСББ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
В Контексті Finance.ua
Опитування