Порошенко озвучив країни, в яких будуть арештовані активи "Газпрому" з метою отримання $2,6 млрд


Порошенко озвучив країни, в яких будуть арештовані активи "Газпрому" з метою отримання $2,6 млрд

Президент України Петро Порошенко назвав країни, в яких будуть арештовані активи “Газпрому” для отримання $2,6 млрд, які, згідно з судовим рішенням, повинна отримати Україна.

“Для того щоб отримати $2,6 млрд, які “Газпром” відмовляється нам платити, найкращі юристи світу, які представляють Україну зараз, арештували активи в Британії, Нідерландах, Сполучених Штатах Америки найближчим часом (арештують), у Швейцарії. Ми нікому не дозволимо грабувати Україну”, – заявив Президент на зустрічі зі студентами-юристами в Київському національному університеті ім.Т.Шевченка у п’ятницю.

Наприкінці травня стало відомо, що НАК “Нафтогаз України” почав процес стягнення з ВАТ “Газпром” (РФ) боргу $2,6 млрд в закордонних судах, на виконання рішення Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма.

НАК “Нафтогаз України” минулого тижня подала клопотання про арешт часток ПАТ “Газпром” в його голландських дочірніх компаніях і заборгованості цих дочірніх компаній “Газпрому”.

“Голландський суд задовольнив ці клопотання, але шість із семи дочірніх компаній “Газпрому” в Голландії відмовилися співпрацювати з судовими виконавцями. Однак все це ніяк не вплине на арешт”, – поінформував НАК 5 червня.

“Нафтогаз” також ініціював арешт активів в інших юрисдикціях, включаючи частки “Газпрому” в його дочірніх компаніях Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування