Порошенко озвучив країни, в яких будуть арештовані активи "Газпрому" з метою отримання $2,6 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко озвучив країни, в яких будуть арештовані активи "Газпрому" з метою отримання $2,6 млрд

Енергетика
1086
Президент України Петро Порошенко назвав країни, в яких будуть арештовані активи “Газпрому” для отримання $2,6 млрд, які, згідно з судовим рішенням, повинна отримати Україна.
“Для того щоб отримати $2,6 млрд, які “Газпром” відмовляється нам платити, найкращі юристи світу, які представляють Україну зараз, арештували активи в Британії, Нідерландах, Сполучених Штатах Америки найближчим часом (арештують), у Швейцарії. Ми нікому не дозволимо грабувати Україну”, – заявив Президент на зустрічі зі студентами-юристами в Київському національному університеті ім.Т.Шевченка у п’ятницю.
Наприкінці травня стало відомо, що НАК “Нафтогаз України” почав процес стягнення з ВАТ “Газпром” (РФ) боргу $2,6 млрд в закордонних судах, на виконання рішення Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма.
НАК “Нафтогаз України” минулого тижня подала клопотання про арешт часток ПАТ “Газпром” в його голландських дочірніх компаніях і заборгованості цих дочірніх компаній “Газпрому”.
“Голландський суд задовольнив ці клопотання, але шість із семи дочірніх компаній “Газпрому” в Голландії відмовилися співпрацювати з судовими виконавцями. Однак все це ніяк не вплине на арешт”, – поінформував НАК 5 червня.
“Нафтогаз” також ініціював арешт активів в інших юрисдикціях, включаючи частки “Газпрому” в його дочірніх компаніях Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас