Житель Дніпра прострелив сідницю грабіжнику обмінника (фото)


Житель Дніпра прострелив сідницю грабіжнику обмінника (фото)

Житель Дніпра прострелив сідницю грабіжнику обмінника. НП сталася на вулиці Вокзальній, коли два бандити, погрожуючи вогнепальною зброєю з глушником, намагалися пограбувати пункт обміну валют.

Зловмисники увірвалися в приміщення, зв’язали одну з працівниць обмінника і почали зв’язувати другу, одночасно упаковуючи валюту в сумку. Жінки під час грабежу кричали, їх крики почули в косметологічному кабінеті, який розташовується в одному приміщенні з обмінником.

В результаті одна з працівниць косметології зателефонувала не тільки в поліцію, але і своєму хлопцеві, який пив каву неподалік.

Молодий чоловік за викликом коханої поспішив в обмінник. Грабіжник наставив на чоловіка зброю і кричав: “Я тебе вб’ю”, – однак це не злякало сміливця.

Він вихопив зброю з рук зловмисника, одному з нападників вистрелив у сідницю, а іншого – вдарив пістолетом по голові. Поки тривала “імпровізована спецоперація”, одна співробітниця салону разом з клієнткою, яка була майже без одягу, вистрибнули з вікна, щоб убезпечити себе.

До речі, на момент приїзду поліції грабіжників вже було знешкоджено і обом зловмисникам потрібна була госпіталізація, однак їхньому життю нічого не загрожує. Затримані виявилися братами з міста Кам’янське в Дніпропетровській області.

Що стосується героя, то він розповів, що не має жодної військової чи спеціальної спортивної підготовки, а здолати нальотчиків йому допомогло кохання до своєї дівчини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування