Кількість нафтогазових установок у США в травні зросла до максимуму - Baker Hughes


Кількість нафтогазових установок у США в травні зросла до максимуму - Baker Hughes

Кількість діючих нафтових і газових бурових установок в США в травні 2018 року зросла на 35 відносно квітня і склала 1046 одиниць, що є максимумом з березня 2015 року, свідчать дані американської нафтосервісної компанії Baker Hughes.

Місяцем раніше показник перевищив 1 тис. вперше за три роки. При цьому в США продовжує збільшуватися кількість діючих бурових як на шельфі, так і на суші.

Тим часом у світі у цілому минулого місяця працювали в середньому 2096 установок – на 9 більше, ніж у квітні (2087). При цьому травневий рівень виявився на 161 вищим за показник за аналогічний місяць 2017 року. За межами США і Канади кількість бурових в експлуатації знизилася з 978 у квітні до 967 в травні.

У Канаді кількість експлуатованих бурових скоротилася на 15 – до 83. Таким чином, на частку Північної Америки в даний час припадає майже 54% працюючих у світі бурових проти 50,5% роком раніше.

Кількість установок за минулий місяць в Африці не змінилася, склавши 94 одиниці, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні зросла на 9 (до 218), на Близькому Сході – на три (до 401). Тим часом в Латинській Америці спостерігалося зниження на 15 (до 174), а в Європі – на 8 (до 80).

Довідка Finance.ua

  • Baker Hughes публікує дані про діючі бурові установки з 1944 року. Спочатку компанія збирала інформацію тільки в США і Канаді, з 1975 року – по світу в цілому.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування