Триває збір заявок на участь в Popcorp Accelerator від UKRSIBBANK — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Триває збір заявок на участь в Popcorp Accelerator від UKRSIBBANK

Особисті фінанси
22
UKRSIBBANK BNP Paribas Group за підтримки RadarTech організував за два місяці ряд презентаційних заходів у Києві, Львові та Одесі. Стартапи не тільки відкрито презентували свої проекти для участі у корпоративному акселераторі POPCORP, але й отримали змогу поспілкуватися з майбутніми менторами, виявити спільні сторони проектів та спроектувати практику застосування прогресивних ідей у фінансовій сфері.
Організатори заходу та ментори проектів обговорили з учасниками, що відбувається в fintech-галузі: що спровокувало її вибухове зростання, які проекти найбільш затребувані в світі і Україні, які виклики стоять перед банками і як стартапу «зловити хвилю» та знайти можливості для розвитку в фінансовому секторі. Експерти банку представили реальні кейси та озвучили актуальні потреби фінансової структури.
«Нам важливо, аби кожна ідея співробітника банку була почута, але географічна та функціональна розгалуженість компанії ускладнює процес збору, оцінки та впровадження ідей. Для рішення цієї задачі потрібна платформа — додаток, що дозволить керувати процесом ідеації на рівні всього банку», — розповіла Юлія Кадуліна, заступник Голови Правління та Головний операційний директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group, один із експертів корпоративного акселератору.
До завершення етапу реєстрації залишилося більше двох тижнів і попереду палкі дискусії чекають усіх зацікавлених в інноваціях у трьох містах: Харкові, Дніпрі та Вінниці. Спраглі до нових ідей стартапери боротимуться за місце у преакселераційній програмі Popcorp accelerator від UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Radar Tech, можливо, найталановитіші з них відзначаться настільки, що відразу потраплять у етап півфінального відбору.
Подати заявку на участь в POPCORP accelerator можна до 24 червня 2018 року включно на сайті Radar Tech.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас