Первинні реєстрації б/у авто за 5 міс. майже зрівнялися з реєстрацією нових


Первинні реєстрації б/у авто за 5 міс. майже зрівнялися з реєстрацією нових

Первинні реєстрації вживаних легкових автомобілів в січні-травні поточного року зросли на 81% в порівнянні з тим же періодом 2017 року – до 32,9 тис. од., ровідомляє асоціація “Укравтопром”.

Як повідомлялося, за даними асоціації, нових легкових автомобілів в Україні за цей період зареєстровано 33 тис. од. – на 10% більше, ніж за той же період 2017 року.

При цьому в січні-квітні було зареєстровано 25,2 тис. од. старих авто і 26,1 тис. од. – нових.

“Укравтопром” інформує, що в травні первинну реєстрацію пройшли 7,761 тис. б/у авто, що склало 53% загального обсягу первинного ринку цього місяця, який склав 14,6 тис. авто. У порівнянні з травнем минулого року реєстрації б/у авто зросли на 72%, з квітнем поточного року – більш ніж на 19%.

Таким чином в травні реєстрації б/у авто перевищили реєстрації нових на 13,5%.

Найпопулярнішими серед ввезених б/у авто були Volkswagen, яких в минулому місяці поставлено на облік 1223 од. – майже втричі більше, ніж нових авто цієї марки.

Другий рядок рейтингу займає Renault з результатом 1099 б/у авто (на 46% більше, ніж нових), третій результат у Skoda – 750 авто з пробігом, або дві третини всіх первинних реєстрацій машин цієї марки.

Реєстрації ввезених старих автомобілів Ford склали 537 од – на 69% більше кількості продажів нових, а замикає п’ятірку лідерів місяці Opel – 428 б/у авто проти 16 нових.

Найбільш ходовими моделями на українському первинному ринку легкових автомобілів з пробігом в травні були Renault Megane (843 од.), Volkswagen Passat (523 од.), Skoda Octavia (400 од.), Nissan Leaf (247 од.), Volkswagen Golf (225 од.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua